• 2017-08-10

Closterkeller z nową płytą we Wrocławiu

wROCKfest.pl zaprasza 12 listopada do klubu Stara Piwnica na koncert zespołu Closterkeller promujący najnowsze wydawnictwo pt. Viridian.

Closterkeller (źródło: materiały prasowe organizatora)

Closterkeller (źródło: materiały prasowe organizatora)

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. art-rocka na polskiej scenie muzycznej. Od lat niezmiennie plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych.

Liderką zespołu jest Anja Orthodox – jedna z czołowych polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych także i poza granicami Polski. Teksty Anji – mroczna i pełna metafor poezja – stanowią bardzo ważny atut zespołu Closterkeller.

Closterkeller słynie również ze wspaniałych koncertów. Grupa grała na największych scenach w Polsce, również supportując takie zagraniczne gwiazdy, jak: as Jethro Tull, Cocteau Twins, Clan Of Xymox, Diary Of Dreams, Lacrimosa, Paradise Lost czy Fields of the Nephilim. Występy na żywo to mieszanka spontanicznego rockowego koncertu oraz podniosłej, poetyckiej, niemalże mistycznej atmosfery.

Closterkeller
12 listopada 2017 roku, godz. 20.00
Klub Stara Piwnica
Wrocław, ul. Krupnicza 15

Dodaj komentarz