Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny – OFCA

Już niebawem cała Oleśnica zamieni się w barwną arenę, a na niej między innymi: kolorowa parada ulicami miasta, widowiskowa gala z ogniem, cyrkowe warsztaty dla małych i dużych, żonglerska olimpiada, przedstawienia uliczne i sceniczne – to wszystko od 11 sierpnia w ramach IV Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo-Artystycznego.

IV Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny OFCA (źródło: materiały prasowe organizatora)

IV Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny OFCA (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wystąpią między innymi: Stefan Sing, Guga Morales, Izimagic Duo, Compagnia Circolabile, Ola Muchin, Murmuyo, Luca Bellezze, a także odbędą się koncerty Parnas Brass Brand oraz Kraków Street Band.

Nad zabytkowym rynkiem i na dziedzińcu piastowskiego zamku, na sześciu rozwieszonych taśmach, w tym najdłuższej w Polsce (117 metrów!), mrozić będą krew w żyłach highlainerzy. Swoimi akrobacjami natomiast imponować będą tricklinerzy, którzy udowodnią wszystkim, że taśma nie służy tylko do spacerowania!

Nie zabraknie przez te trzy szalone dni atrakcji zarówno dla całych rodzin, jak i pasjonatów sztuki cyrkowej. Z całego świata przybędą artyści, którzy swoimi wyjątkowymi umiejętnościami potrafią nie tylko zadziwiać, ale także inspirować.

IV Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny OFCA
Od 11 do 13 sierpnia ​2017 roku
Fundacja OFCA, Oleśnica

Dodaj komentarz