Eberhard Mock w ludzkim zoo

Wydawnictwo Znak opublikuje 23 sierpnia nową książkę mistrza polskiego kryminału Marka Krajewskiego pt. Mock. Ludzkie zoo.

Marek Krajewski, „Mock. Ludzkie zoo” (źródło: materiały prasowe wydawnictwa)

Marek Krajewski, „Mock. Ludzkie zoo” (źródło: materiały prasowe wydawnictwa)

Ulubiony bohater książek Marka Krajewskiego powrócił rok temu w wielkim stylu, ale nie zdradził jeszcze wszystkich tajemnic. W Ludzkim zoo trzydziestojednoletni Mock będzie musiał stanąć twarzą w twarz ze złem, które odmieni go na zawsze…

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego przeciwnik – Gad – ma potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym.

Mock staje przed dramatycznym wyborem: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? By ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach, a pogoń za złoczyńcą zaprowadzi go na granicę człowieczeństwa. Przekona się, że natura ludzka jest bardziej okrutna niż bezlitosna afrykańska dżungla.

Marek Krajewski, Mock. Ludzkie zoo
Premiera: 23 sierpnia 2017 roku
Wydawnictwo Znak

1 komentarz do artykułu “Eberhard Mock w ludzkim zoo”

  1. Jula

    Nie mogę się doczekać! Właśnie kończę “Prokuratora” Pauliny Świst, świetna książka! Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć kolejne, tak samo dobre książki, które wypełnią mi te 3 tygodnie oczekiwań :D

Dodaj komentarz