Sinfonietta Cracovia wykona muzykę z Harry’ego Pottera

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera – koncerty symfoniczne do filmów o przygodach młodego czarodzieja wracają do Polski. Już w październiku po raz kolejny będzie można przeżyć wieczór pełen magii i muzyki – Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert odwiedzi pięć polskich miast – Szczecin, Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków.

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert (źródło: materiały prasowe organizatora)

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mimo, że od wydania pierwszej książki o Harrym Potterze minęło 20 lat, saga nadal czaruje, a potteromania trwa na całym świecie. Kto raz zgłębił tajniki magii w Hogwarcie nie chce się z nimi rozstać – Harry Potter i Komnata Tajemnic In Concert to kolejna okazja do wspomnień. Prawie trzy godziny z ulubionym filmem i muzyką na żywo gwarantują skuteczną ucieczkę od świata mugoli.

Nie byłoby to możliwe bez poruszającej, niezwykle wzruszającej, ale także trzymającej w napięciu muzyki autorstwa światowej sławy kompozytora Johna Williamsa (Gwiezdne Wojny, Indiana Jones). Motyw przewodni (Hedwig’s Theme) do serii filmów o Harry’m Potterze, został okrzyknięty jednym z najlepszych w historii światowej kinematografii.

Podczas pięciu koncertów w Polsce, niezapomnianą ścieżkępo raz kolejny w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Oglądając film na wielkim 480 calowym ekranie z muzyką na żywo, drugi rok nauki w Hogwarcie stanie się niezwykłym doświadczeniem.

Rozkład koncertów:

  • 16 października Azoty Arena Szczecin
  • 17 października Hala Stulecia Wrocław
  • 18 października Hala Torwar Warszawa
  • 19 października Arena Poznań
  • 21 października Tauron Arena Kraków

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert
Od 16 do 21 października 2017 roku
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków

Dodaj komentarz