• 2017-07-27

Okap o wyglądzie stylowej lampy

Dama to elegancki, innowacyjny i funkcjonalny okap zaprojektowany przez Emo Design. Stanowi połączenie jakości, technologii i wyrafinowanego stylu. Oryginalny wygląd zyskuje dzięki nowoczesnemu designowi – połączeniu dwóch pierścieni, przez które wydobywa się dekoracyjne, ciepłe światło.

Dama, proj. Emo Design (źródło: materiały prasowe)

Dama, proj. Emo Design (źródło: materiały prasowe)

Okap pozwala oczyścić 800 m3 powietrza w ciągu godziny, posiada 4 szybkości, sterowany jest potencjometrem obrotowym. Dla optymalnego oświetlania blatu roboczego, zastosowano lampy LED, które tworzą odpowiedni nastrój w kuchni. Okap Dama to wysoka wydajność oraz funkcjonalność, ale również jakoś materiałów i wykonania. Okap wykonany ze stali lakierowanej dostępny w czterech kolorach: białym, chromowym, czarnym oraz miedzianym.

W odróżnieniu od tradycyjnych okapów kuchennych powietrze oczyszczane jest przez filtry otaczające silnik, a nie klasycznie umieszczone nad silnikiem. Ze względu na nowatorską budowę silnika i rozmieszczenia filtrów okap jest bardzo cichy, a to dzięki równomiernemu rozprowadzeniu powietrza wylotowego. Zastosowana technologia łączy nowoczesność z funkcjonalnością.

Okap Dama, proj. Emo Design
Falmec

Dodaj komentarz