• 2017-07-26

Zdecydowanie Nic Się Tu Nie Dzieje

Poznańska inicjatywa Nic Się Tu Nie Dzieje ujawniła program drugiej edycji imprezy. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami, filmowych klasyków z muzyką na żywo, pokazów przedpremierowych, czy też programu dla dzieci. Organizatorzy nie zapomnieli też o poznańskich osiedlach.

Nic Się Tu Nie Dzieje (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nic Się Tu Nie Dzieje (źródło: materiały prasowe organizatora)

Druga edycja inicjatywy Nic Się Tu Nie Dzieje rozpocznie się chodzonym maratonem filmowym. Tematem przewodnim będzie disco. Uczestnicy i uczestniczki zostaną zaproszeni do przeistoczenia się w bohaterów filmowej klasyki z legendarnym Johnem Travoltą.

Przedpremierowo pokazane zostaną filmy, które były obecne na najważniejszych przeglądach festiwalowych. W repertuarze kin zagoszczą m.in. najnowszy film Luca Bessona Valerian i Miasto Tysiąca Planet, Powrót do Montauk w reżyserii Volkera Schlöndorffa, głośny film Nie jestem twoim murzynem Raoula Pecka, czy też Zawsze jest czas na miłość Joela Hopkinsa.

Poznańskie kina przygotowały też specjalne wydarzenia. W kinie Muza pojawią się filmy poświęcone jodze, którym będą towarzyszyć warsztaty z jogi śmiechu. W CK Zamek poznańska publiczność obejrzy horrory w Zamczysku, czyli specjalny program , podczas którego klimat miejsca będzie odgrywał niebagatelną rolę. Z kolei w kinie Rialto odbędzie się m.in. pokaz unReal – wydarzenia łączącego sport i kinematografię oraz spotkanie z Martą Palczyńską.

Nic Się Tu Nie Dzieje
Od 4 do 8 sierpnia 2017 roku
Kino Muza, Pałacowe i Rialto w Poznaniu

Dodaj komentarz