• 2017-07-26

Cały Poznań Ukulele

4 sierpnia rozpocznie się po raz pierwszy festiwal Cały Poznań Ukulele. W programie imprezy koncerty plenerowe, warsztaty oraz cały dzień muzykowania na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania.

Cały Poznań Ukulele (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cały Poznań Ukulele (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cały Poznań Ukulele zacznie się w piątek. Tego dnia muzycy będą pojawiali się w różnych dzielnicach, dzięki czemu muzyka ukulele zabrzmi w całym mieście. Wykonawcy będą grać dla przechodniów na ulicach, dla klientów na ryneczkach i dla odpoczywających w parkach. Wieczorem odbędą się mini występy na ukulele w kilku poznańskich klubach oraz tzw. open mic w klubie festiwalowym na dziedzińcu Estrady Poznańskiej.

W sobotę na dziedzińcu Urzędu Miasta odbędą się koncerty oraz warsztaty nauki na ukulele. Zagrają m.in. Ukulelelove Łejery, Polish Ukulele, Burzol i Kelen, Rita Braga, Tomek Grdeń, Zagi, Professor Peter, Piotr Scholz/Michał Francuzik, UkulelebOboys i PPNOU. Planowane jest także stworzenie największej ukulelowej orkiestry w kraju, która połączy wszystkich wykonawców oraz publiczność biorącą udział w festiwalu.

Terminy i czas wydarzeń:

  • 4 sierpnia, godz. 12.00 do 24.00 – Cały Poznań
  • 5 sierpnia, godz. 12.00 do 22.00 – Dziedziniec Urzędu Miasta
  • 5 sierpnia, godz. 22.00 do 24.00 (klub festiwalowy – Estrada Poznańska Masztalarska 8)

Cały Poznań Ukulele
Od 4 do 5 sierpnia 2017 roku
Estrada Poznańska

Dodaj komentarz