• 2017-07-25

Wbrew temu co ludzie powiedzą

Miłość potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie – niezależnie od wieku, pojemności portfela i tego „co ludzie powiedzą”. Muza Woody’ego Allena oraz zdobywczyni Oscara i dwóch Złotych Globów – Diane Keaton (Annie Hall, Manhattan) oraz trzykrotnie nominowany do Złotego Globu weteran największych superprodukcji Hollywood – Brendan Gleeson (Paddington 2, Harry Potter) w chwytającej za serce i podnoszącej na duchu niezwykłej historii, która wydarzyła się naprawdę.

„Zawsze jest czas na miłość”, reż. Joel Hopkins (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Zawsze jest czas na miłość”, reż. Joel Hopkins (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Emily Walters (Keaton) jest amerykańską wdową mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Kobieta nie może jednak znaleźć sobie miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich „drobnostek” jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość własnego syna. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela osobliwej chatki znajdującej się na obrzeżach miasta (Gleeson). Między nimi rodzi się wyjątkowa więź, która przeczy wszystkim konwenansom.

Wkrótce mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, którzy chcą go wysiedlić. Emily zrobi wszystko, aby mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych. Mężczyzna okazuje się być wrażliwym romantykiem, a nietypowa relacja z każdym dniem przeradza się w „coś więcej”. Niespodziewany romans wypełnia lukę w życiu obojga.

Zawsze jest czas na miłość, reż. Joel Hopkins
Premiera: 11 sierpnia 2017 roku
Kino Świat

Dodaj komentarz