Prophets Of Rage zapowiada nowy album

15 września ukaże się płyta zespołu Prophets Of Rage, którą zapowiada pierwszy singiel, naładowany politycznym przekazem pt. Unfuck The World.

Prophets Of Rage, „Unfuck The World”, fot. Travis Shinn (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Prophets Of Rage, „Unfuck The World”, fot. Travis Shinn (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Zespół Prophets Of Rage powstał w 2016 roku podczas burzliwego czasu wyborów prezydenckich w USA. Świeżo po zakończeniu udanej trasy Make America Rage Aagin grupa wiedziała, że istnieje możliwość przerodzenia ruchu z protestowej sztuki performance’u z taktyczną misją w autonomiczny podmiot łączący kreatywne pomysły. Wraz z wieloletnim współpracownikiem Rage Against The Machine, producentem Brendanem O’Brienem, członkowie zespołu stworzyli innowacyjny album, na którym połączyli przeróżne style, przepełnione ognistą energią i trafiające do społecznej świadomości. Materiał powstał w niespełna miesiąc.

Projekt Prophets Of Rage momentalnie stał się nie tylko wyjątkowym doświadczeniem dla muzyków, ale również nawołującym do działania ruchem na światową skalę.

Jestem podekscytowany powrotem do pracy z przyjaciółmi z dawnych lat, z którymi walczymy o lepszy świat. Prophets Of Rage jest odpowiednim zespołem, z odpowiednim przekazem niezbędnym w dzisiejszych czasach. Klip do utworu jest jak nasz wspólny okrzyk bojowy przeciwko tym, którzy chcą krzywdzić niewinnych i bezbronnych. Jestem niewyobrażalnie dumny z tego teledysku i proszę wszystkich o wkład w nawrócenie tego świata – komentuje Moore.

Prophets Of Rage, Unfuck The World
Premiera: 15 września 2017 roku
Universal Music Polska

Dodaj komentarz