• 2017-07-20

Do końca lipca trwa nabór na Festiwal Etiuda&Anima 2017

Tylko do 31 lipca można zgłaszać filmy do tegorocznych konkursów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima 2017. Jak co roku przyjmowane są zgłoszenia z całego świata do konkursów Etiuda oraz Anima. Nowością jest natomiast Anima.Pl – konkurs polskich krótkometrażowych filmów animowanych.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima (źródło: materiały prasowe organizatora)

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima (źródło: materiały prasowe organizatora)

O udział w festiwalowym konkursie Anima.Pl mogą ubiegać się polskie (tzn. wyprodukowane w Polsce lub zrealizowane przez polskich twórców za granicą, z udziałem koprodukcyjnym polskich producentów) filmy animowane – profesjonalne, etiudy studenckie oraz filmy niezależne, o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2016–2017.

O udział w festiwalowym konkursie Anima mogą ubiegać się filmy animowane (profesjonalne, etiudy studenckie oraz filmy niezależne), o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2015–2017.

O udział w festiwalowym konkursie ETIUDA mogą ubiegać się etiudy studenckie oraz filmy dyplomowe (z wyjątkiem filmów animowanych), powstałe w szkołach filmowych i artystycznych w ramach procesu dydaktycznego, o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2015–2017.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima 2017
Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca 2017 roku
Kraków

Dodaj komentarz