Peja i Slums Attack – reedycja kultowego albumu

28 lipca ukaże się nakładem wydawnictwa RPS Enterteyment / La Bomba Studio reedycja kultowego albumu Peji i Slums Attack Szacunek ludzi ulicy.

Peja i Slums Attack, „Szacunek ludzi ulicy” (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Peja i Slums Attack, „Szacunek ludzi ulicy” (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Szacunek ludzi ulicy pierwotnie miał ukazać się w formie reedycji na 10 lecie wydania płyty pod koniec ubiegłego roku. Szósty studyjny album album Peji, oprócz produkcji DJ. Decksa wpieranego przez Magierę, LA i Waco zawiera kompozycje autorstwa: Tabba, Sqry, DJ. Zela i DJ. Story. Wznowiony w 2008 roku z okazji przyznania Złotej Płyty za sprzedaż ponad 15 tys egzemplarzy zawierał bonusowy CD z remixem tytułowego utworu (4EST) i kawałkiem Dopóki jestem w grze (prod. Sqra) nagranym w 2007, który to Rychu oddał na potrzeby wznowienia (utwór miał zasilić album SŻG z 2008) oraz teledyski.

Reedycja 2017 po raz pierwszy wychodzi w pudełku SJB (podobnie jak I nie zmienia się nic…) również z bonusowym CD – jednak w tym przypadku mamy 2 remixy tytułowego utworu oraz Dopóki jestem w grze. Reszta krążka to dodatkowy remix autorstwa Sqry z 2006 roku (Potrzebuję go) oraz alternatywna wersja utworu SLU 3 litery. Do tego dochodzi Nie trzymaj sztamy, który nie zmieścił się na płycie w dniu premiery. Ostatecznie na pierwsze wydanie płyty wszedł utwór Kłopotliwy Zero Piąty.

Utwór ostatecznie zagościł na YT (2009) i składance B-Sides (2013) by w końcu znaleźć się we właściwym miejscu. Bonusowy krążek reedycji zamykają 4 wersje instrumentalne (w miejsce klipów). Płyta zremasterowana i z odświeżoną grafiką. Książeczka zawiera wszystkie teksty – na froncie okładki zniknął z tytułów niebieski kolor – tym samym płyta wygląda dokładnie jak w 2006 roku.

To chyba najbardziej obrazoburczy materiał jaki udało mi się nagrać. Klasyczna walka dobra ze złem. Momentami na granicy obłędu. Jest świadectwem mojego dawnego życia – wspomina Peja.

Peja i Slums Attack, Szacunek ludzi ulicy
Premiera: 28 lipca 2017 roku
Wydawca: RPS Enterteyment / La Bomba Studio
Dystrybucja: My Music

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR