Ruszyła rejestracja na konferencję PLGBC

Jaki jest wpływ zmian klimatycznych na budownictwo i społeczeństwo? Jakie są najnowsze trendy i sposoby finansowania zielonego budownictwa? Ile można zaoszczędzić dzięki zrównoważonym inwestycjom? Już 5 października w Warszawie odbędzie się VII PLGBC Green Building Symposium.

VII PLGBC Green Building Symposium (źródło: materiały prasowe organizatora)

VII PLGBC Green Building Symposium (źródło: materiały prasowe organizatora)

PLGBC jest organizacją, która od wielu lat wspiera sektor nieruchomości kształtując rynek zielonego budownictwa w Polsce. Przez liczne konferencje, warsztaty, spotkania networkingowe oraz prężną działalność międzynarodową promuje innowacyjne rozwiązania oraz dobre praktyki. PLGBC Green Building Symposium jest największą konferencją w Polsce podejmującą temat zielonego budownictwa. To spotkanie kluczowych inwestorów i najważniejszych przedstawicieli branży nieruchomości z Polski i Europy.

Przekrojowa tematyka konferencji to trendy, projektowanie, finansowanie, koszty, nowoczesne zielone budownictwo, czy innowacje, sprawi, że każdy uczestnik rynku znajdzie pole do dyskusji. Panelistami Symposium były największe autorytety architektury i zielonego budownictwa.

Podczas zaproszonych na VII PLGBC Green Building Symposium gości znaleźli się wizjonerzy i wybitni eksperci zrównoważonego budownictwa. Podczas kreatywnych sesji z liderami, uczestnicy będą mogli współtworzyć rozwiązania mające realny wpływ na branżę. Najważniejsza transformacja dla polskiego rynku nieruchomości rozpoczyna się właśnie teraz, w chwili gdy wszystkie badania pokazują pozytywny wpływ zrównoważonego budownictwa na zdrowie, komfort i produktywność pracowników, a także pozwalają świadomie i odpowiedzialnie kształtować tkankę miejską.

VII PLGBC Green Building Symposium
5 października 2017 roku
Polskie Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR