Ruszyła rejestracja na konferencję PLGBC

Jaki jest wpływ zmian klimatycznych na budownictwo i społeczeństwo? Jakie są najnowsze trendy i sposoby finansowania zielonego budownictwa? Ile można zaoszczędzić dzięki zrównoważonym inwestycjom? Już 5 października w Warszawie odbędzie się VII PLGBC Green Building Symposium.

VII PLGBC Green Building Symposium (źródło: materiały prasowe organizatora)

VII PLGBC Green Building Symposium (źródło: materiały prasowe organizatora)

PLGBC jest organizacją, która od wielu lat wspiera sektor nieruchomości kształtując rynek zielonego budownictwa w Polsce. Przez liczne konferencje, warsztaty, spotkania networkingowe oraz prężną działalność międzynarodową promuje innowacyjne rozwiązania oraz dobre praktyki. PLGBC Green Building Symposium jest największą konferencją w Polsce podejmującą temat zielonego budownictwa. To spotkanie kluczowych inwestorów i najważniejszych przedstawicieli branży nieruchomości z Polski i Europy.

Przekrojowa tematyka konferencji to trendy, projektowanie, finansowanie, koszty, nowoczesne zielone budownictwo, czy innowacje, sprawi, że każdy uczestnik rynku znajdzie pole do dyskusji. Panelistami Symposium były największe autorytety architektury i zielonego budownictwa.

Podczas zaproszonych na VII PLGBC Green Building Symposium gości znaleźli się wizjonerzy i wybitni eksperci zrównoważonego budownictwa. Podczas kreatywnych sesji z liderami, uczestnicy będą mogli współtworzyć rozwiązania mające realny wpływ na branżę. Najważniejsza transformacja dla polskiego rynku nieruchomości rozpoczyna się właśnie teraz, w chwili gdy wszystkie badania pokazują pozytywny wpływ zrównoważonego budownictwa na zdrowie, komfort i produktywność pracowników, a także pozwalają świadomie i odpowiedzialnie kształtować tkankę miejską.

VII PLGBC Green Building Symposium
5 października 2017 roku
Polskie Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC

Dodaj komentarz