Laureaci zakwalifikowani do wystawy Biennale Sztuki Młodych Rybie Oko

Od 30 czerwca do 1 lipca odbyło się pierwsze posiedzenie jury Biennale Sztuki Młodych Rybie Oko 9 w składzie: Sebastian Cichocki, Roman Lewandowski, Adam Mazur i Edyta Wolska. Na konkurs wpłynęło 300 zgłoszeń. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło 15, które zostały zakwalifikowane do wystawy.

Biennale Sztuki Młodych Rybie Oko 9 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Biennale Sztuki Młodych Rybie Oko 9 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zakwalifikowani do wystawy: Agnieszka Antkowiak, Martyna Czech, Natalia Dołgowska & Michalina Musielak (kolektyw), Wojciech Gąsiorowski, Ewa Kubiak, Kamil Kukla, Magdalena Lazar, Agnieszka Mastalerz, Tymon Nogalski, Krzysztof Piętka, Jana Shostak, Grzegorz Stefański, Tytus Szabelski, Maciej Szczęśniak & Sara Piotrowska (kolektyw), Katarzyna Szymkiewicz.

Spośród zakwalifikowanych do wystawy artystów jury wyłoni laureatów nagród podczas drugiego posiedzenia jury 5 października.

Harmonogram konkursu:

  • do 20 czerwca – nadsyłanie zgłoszeń
  • do 15 lipca – wybór finalistów Konkursu i publikacja ich nazwisk na stronie Konkursu
  • 4 października – osobista autoprezentacja finalistów Konkursu przed członkami Jury
  • 5 października – otwarcie biennale, ogłoszenie decyzji jury i rozdanie nagród
  • 10 grudnia – termin zakończenia wystawy

Ogłoszenie laureatów zakwalifikowanych do wystawy
Biennale Sztuki Młodych Rybie Oko 9
Organizator: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku
3 lipca 2017 roku

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR