Czekoladowe upominki w niecodziennej odsłonie

Czekolada jest chyba najbardziej uniwersalnym upominkiem – nadaje się na każdą okazję i praktycznie każdemu może sprawić przyjemność. Gdy również myślisz o wręczeniu słodkości w upominku, wybierz jednak coś oryginalnego, co będzie nie tylko pyszne, ale też jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji na czekoladowe upominki w niecodziennej odsłonie!

Czekoladowe majsterkowanie ze smakiem (źródło: materiały prasowe)

Czekoladowe majsterkowanie ze smakiem (źródło: materiały prasowe)

Czekolada robiona na zamówienie

W sklepach możemy znaleźć tylko określone smaki czekolad. Jeśli chcemy wręczyć coś niezwykłego, pomyślmy o czekoladzie robionej na zamówienie. Wówczas możemy wybrać rodzaj czekolady – mleczną, białą czy gorzka, a następnie zaszaleć z dodatkami. Do wyboru mamy suszone owoce, orzechy, przyprawy, żelki, dlatego możemy skomponować taką tabliczkę, której nie znajdziemy w żadnym sklepie.

Cena czekolady robionej na zamówienie zależy głównie od liczby i rodzaju dodatków. Zapłacimy za nią od 20 do 35 złotych.

Czekoladowy telegram z życzeniami

To kolejna doskonała propozycja na różne okazje. Czekoladowy telegram to słodkie czekoladki z literkami, które układają się w słodkie życzenia. Taką niecodzienną bombonierkę możemy podarować między innymi na ślub, na Dzień Matki i Ojca, dla chłopaka czy na Walentynki. Do wyboru mamy gotowe życzenia lub możemy skomponować je samodzielnie.

Cena czekoladowego telegramu z życzeniami zależy głównie od długości wiadomości, czyli od liczby czekoladek. Również na cenę wpływa rodzaj opakowania – do wyboru mamy opakowania z tektury w formie koperty, opakowania drewniane. Zapłacimy od około 20 do 130 złotych. Możemy też w sklepie wskazać, że chcemy wysłać telegram na adres osoby, która ma go otrzymać danego dnia.

Czekoladowe figurki

Samolot, samochodzik, klocki, szminka, smartfon, kombinerki, a nawet pierogi – to tylko kilka przykładów czekoladowych figurek, które możemy znaleźć w sklepach sprzedających takie słodkości. Płaskorzeźby produkowane są z różnych rodzajów czekolady – białej, mlecznej, gorzkiej. Doskonale nadają się na różne okazje – możemy wtedy wybrać figurki odpowiadające danym okolicznościom, na przykład na narodziny dziecka wybrać figurkę z bocianem niosącym bobasa, albo zainteresowaniami obdarowanego, na przykład majsterkowiczowi wręczyć pudełko z czekoladowymi narzędziami.

Ceny czekoladowych figurek to od 20 do nawet 100 złotych w zależności od ilości zużytej czekolady.

Czekoladki z personalizowanym opakowaniem

To propozycja dla tych, którzy chcą sprawić nie tylko radość samymi słodkościami, ale podarować też coś, co będzie mogło służyć na dłużej. Czekoladki z personalizowanym opakowaniem, które możemy kupić między innymi w sklepie ChocoRepublica.pl to jedyna w swoim rodzaju propozycja. Możemy wtedy samodzielnie załadować zdjęcie, które ma znaleźć się na opakowaniu, a potem dodać do niego nasze życzenia. Także możemy wybrać gotowy wzór i dodać do niego swój tekst. W sklepie ChocoRepublica kupujemy czekoladki m.in. w opakowaniach metalowych, dlatego posłużą na długi czas. Po zjedzeniu zawartości mogą służyć do przechowywania różnych drobiazgów.

Cena czekoladek z personalizowanym opakowaniem to wydatek od około 30 do 70 złotych w zależności od wybranego zestawu.

Dodaj komentarz