Andrzej Seweryn w Lecie z Muzami

Andrzej Seweryn, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, będzie gościem 21. Festiwalu Filmu, Muzyki, Malarstwa Lato z Muzami w Nowogardzie.

Andrzej Seweryn (źródło: materiały prasowe organizatora)

Andrzej Seweryn (źródło: materiały prasowe organizatora)

Na Lecie z Muzami Andrzej Seweryn wystąpi w spektaklu Rozmowy z Szekspirem, który 14 lipca uroczyście zainauguruje tegoroczny festiwal. Otwarte będzie spotkanie aktora z publicznością po seansie filmu Ostatnia rodzina, do którego dojdzie 15 lipca.

Bardzo liczę na gorące spotkania Andrzeja Seweryna z publicznością po pokazie Ostatniej rodziny, to dla mnie jedna z najwybitniejszych aktorskich kreacji w polskim kinie w ostatnich latach. Tradycją Lata z Muzami są też spotkania naszych gości z osadzonymi w Zakładzie Karnym w Nowogardzie i bardzo się cieszę, że Andrzej Seweryn zgodził się na udział w takiej rozmowie – mówi Krzysztof Spór, dyrektor artystyczny Lata z Muzami.

To nie koniec spotkań z artystycznym dorobkiem Andrzeja Seweryna. 14 i 15 lipca w późnych godzinach wieczornych odbędą się otwarte plenerowe prezentacje filmów Różyczka i Anatomia zła z jego udziałem.

Andrzej Seweryn na Festiwalu Lato z Muzami
Spotkanie: 14 i 15 lipca 2017 roku
Nowogardzki Dom Kultury

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR