• 2017-06-19

Humorem w kryzys wieku średniego

Facet do wymiany to komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokaże jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc. W filmie występują: Marion Cotillard (O północy w Paryżu) oraz Guillaume Canet (Niebiańska plaża) – czyli partnerzy z prawdziwego życia, w roli filmowej pary. Na ekranie wcielający się (również) w samych siebie m.in: Gilles Lellouche (Niewierni) i Ben Foster (Inferno).

„Facet do wymiany”, reż. Guillaume Canet (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Facet do wymiany”, reż. Guillaume Canet (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na: a) powolną emeryturę, b) wybieranie nagrobka, c) radykalną zmianę życia i wizerunku! Guillaume, popularny aktor po 40-stce, dokładnie te słowa usłyszał od swojej 20-letniej koleżanki „po fachu”. Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany.

Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną (Marion Cotillard), kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka bardzo szybko wyrwie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Facet do wymiany, reż. Guillaume Canet
Premiera: 30 czerwca 2017 roku
Kino Świat

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR