Pokaż się podczas 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii

Już po raz czwarty organizatorzy Opolskiego Festiwalu Fotografii zapraszają do nadsyłania swoich prac w ramach konkursu „Pokaż się”.

Pokaż się na 7. Opolskim Festiwalu Fotograficznym (źródło: materiały prasowe organizatora)

Pokaż się na 7. Opolskim Festiwalu Fotograficznym (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nadesłane prace – najlepiej gotowe lub na ukończeniu – muszą wiązać się z hasłem przewodnim 7. OFF, którym jest „Spojrzenie”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę prezentowanych prac na wystawie. W sekcji Pokaż się mogą brać udział wyłącznie Polscy artyści, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski.

W poprzednich edycjach wyróżniono prace: Piotra Pardiaka, Marleny Jabłońskiej, Robert Danieluka.

Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Osoba wybrana spośród nadesłanych zgłoszeń otrzyma od organizatora nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. W wyborze prac wezmą udział: Marek Szyryk – Szkoła Filmowa w Łodzi, Joanna Kinowska – Służewski Dom Kultury w Warszawie, Sławomir Mielnik – Fundacja 2.8. Szczegóły konkursu są dostępne na stronie internetowej festiwalu.

Wernisaż jednego wyróżnionego projektu odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu podczas 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii, od 6 października do 5 listopada 2017 roku.

Konkurs Pokaż się. 7. Opolski Festiwal Fotografii
Zgłoszenia: do 15 lipca 2017 roku

Dodaj komentarz