Scena muzyczna festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna

Po raz szósty rusza Festiwal Teatralna Maszyna Pszczyna. Rozpocznie się 16 czerwca i będzie się odbywać w klubie muzycznym Bugsy Ristorante. Na scenie attention please! zaprezentują się m.in. zespoły SALK, Sonbird oraz Gypsy and the Acid Queen.

Attention Please. Teatralna Maszyna Pszczyna (źródło: materiały prasowe)

Attention Please. Teatralna Maszyna Pszczyna (źródło: materiały prasowe)

Dzięki połączonym siłom attention please!, festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna oraz kultowego na Śląsku klubu Bugsy’s Ristorante, między 16 a 18 czerwca na scenie attention please! zaprezentują się: SALK – kwartet, który zabiera słuchaczy w inny świat, który można posłuchać, ale też dotknąć i poczuć; Sambor – projekt osadzony w nurcie elektronicznej alternatywy, który aktualnie promuje swój trzeci album Umbra.

Gypsy and the Acid Queen – artysta, który wykorzystując technikę loopowania dźwięków, gitary, instrumentów elektronicznych i wokalu, sam tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans; Sonbird – grupa, która mimo młodego wieku pięknie potrafi opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę; Jabłonka – której muzyka silnie inspirowana jest trip hopem oraz brytyjską perłą lat dziewięćdziesiątych oraz runforrest – artysta, który wymyka się z narzuconych ram, a jakość i dojrzałość jego poezji są bardzo dobrze ugruntowane jak na tak młody wiek, podobnie z jego śpiewem i panowaniem nad głosem.

Attention Please! Teatralna Maszyna Pszczyna
Od 16 do 18 czerwca 2017 roku
Bugsy Ristorante
Pszczyna

Dodaj komentarz