Scena muzyczna festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna

Po raz szósty rusza Festiwal Teatralna Maszyna Pszczyna. Rozpocznie się 16 czerwca i będzie się odbywać w klubie muzycznym Bugsy Ristorante. Na scenie attention please! zaprezentują się m.in. zespoły SALK, Sonbird oraz Gypsy and the Acid Queen.

Attention Please. Teatralna Maszyna Pszczyna (źródło: materiały prasowe)

Attention Please. Teatralna Maszyna Pszczyna (źródło: materiały prasowe)

Dzięki połączonym siłom attention please!, festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna oraz kultowego na Śląsku klubu Bugsy’s Ristorante, między 16 a 18 czerwca na scenie attention please! zaprezentują się: SALK – kwartet, który zabiera słuchaczy w inny świat, który można posłuchać, ale też dotknąć i poczuć; Sambor – projekt osadzony w nurcie elektronicznej alternatywy, który aktualnie promuje swój trzeci album Umbra.

Gypsy and the Acid Queen – artysta, który wykorzystując technikę loopowania dźwięków, gitary, instrumentów elektronicznych i wokalu, sam tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans; Sonbird – grupa, która mimo młodego wieku pięknie potrafi opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę; Jabłonka – której muzyka silnie inspirowana jest trip hopem oraz brytyjską perłą lat dziewięćdziesiątych oraz runforrest – artysta, który wymyka się z narzuconych ram, a jakość i dojrzałość jego poezji są bardzo dobrze ugruntowane jak na tak młody wiek, podobnie z jego śpiewem i panowaniem nad głosem.

Attention Please! Teatralna Maszyna Pszczyna
Od 16 do 18 czerwca 2017 roku
Bugsy Ristorante
Pszczyna

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR