Areszt Sztuki

Galeria 81 Stopni w Warszawie zaprasza na Jestem – wystawę zbiorową Stowarzyszenia Areszt Sztuki.

„Jestem” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Jestem” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Stowarzyszenie Areszt Sztuki to grupa ludzi, artystów, których łączy sztuka:

Jesteśmy – wyrażamy to w dziełach. Dla jednych hasło „jestem” – to autoportret, dla innych to temat, który przewija się przez twórczość, to również czas, w którym istniejemy i próba uchwycenia go. „Jestem” to krzyk, to radość z tworzenia, to energia, którą uwalniamy, to subiektywny przekaz zapisany w każdym dziele.

Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Areszt Sztuki istnieje od 2005 roku. Do Stowarzyszenia należy około 40 artystów z Olsztyna i regionu, większość z nich to uznani twórcy, laureaci konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, z dużym dorobkiem artystycznym. Jako Stowarzyszenie jesteśmy autorami wielu projektów i przedsięwzięć artystycznych, także o zasięgu międzynarodowym – wystawy w Danii, Francji, Niemczech, Chorwacji i we Włoszech.

Uczestnicy: Joanna Bentkowska-Hlebowicz, Jerzy Bielecki, Iwona Bolińska-Walendzik, Elżbieta Boniecka-Milowicz, Alicja Borsiak-Śleszyńska, Izydor Borys, Małgorzata Chomicz, Elwira Iwaszczyszyn, Adriana Jankiewicz, Wioletta Jaskólska, Danuta Krajewska, Małgorzata Kadelska, Dorota Kęstowicz, Adam Kurłowicz, Robert Listwan, Anna Łukacz-Grochowska, Ewa Plichta-Lubieniecka, Joanna Rostańska, Mira Smerek-Bielecka, Marek Szczęsny, Agata Topolewska, Wiesław Wachowski, Julita Wiench-Kurłowicz, Renata Zimnicka-Prabucka, Bogdan Żukowski; Gościnnie: Jacek Suszek

Jestem
Od 10 czerwca do 4 sierpnia 2017 roku
Wernisaż 10 czerwca 2017 roku, godz. 18.00
Galeria 81 Stopni w Warszawie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR