Dołącz do warsztatowej grupy roboczej

Centrum Sztuki WRO w ramach Biennale Sztuki Mediów zaprasza do udziału w warsztatach ze Stanzą, autorem instalacji The Nemesis Machine: from Metropolis to Megalopolis to Ecumenopolis. Warsztaty staną się okazją do stworzenia wrocławskiej odsłony pracy. Na kilka dni WRO stanie się otwartą pracownią, w której powstawać będą nowe elementy The Nemesis Machine.

Stanza, „The Nemesis Machine” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Stanza, „The Nemesis Machine” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Z ponad 400 zużytych komputerowych płyt głównych, zostaną zbudowane nowe wieże i budynki elektronicznego miasta. Łącząc siły, uczestnicy przygotują największą – jak do tej pory – wersję projektu, którym już 16 czerwca w Centrum Sztuki WRO otworzy wystawę w ramach 17 Biennale Sztuki Mediów WRO 2017 DRAFT SYSTEMS Mega-Lo-Polis.

Do udziału w warsztatach nie są wymagane specjalne umiejętności, wystarczą chęci i czas. Będzie głośno i intensywnie. Wskazane jest posiadanie roboczego ubrania, o sprzęt i materiały zadba WRO. Warsztaty bez ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16. roku życia mogą brać udział pod opieką dorosłych. Warsztaty odbywają się od 5 do 8 czerwca. Do grupy roboczej można dołączyć w każdej chwili. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji na stronie Centrum Sztuki WRO.

Warsztaty The Nemesis Machine. Rozbudowa Maszyny
Od 5 do 8 czerwca 2017 roku
Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu

Dodaj komentarz