Performance – instrukcja obsługi

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Artystycznych i Kulturalnych NETCETERA oraz Galeria Sztuki w Legnicy zapraszają na pierwsze spotkanie Historie opowiadane organizowane w ramach projektu Performance – instrukcja obsługi, które odbędzie się 2 czerwca w Galerii RING.

„Historie opowiadane” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Historie opowiadane” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Projekt Performance – instrukcja obsługi jest cyklem prezentacji i wystaw poświęconych problematyce performance, ujętych w czterech odrębnych blokach tematycznych: historie opowiadane, performance i nowe technologie, ciało, rytm i struktura.

Na poszczególne odsłony cyklu składać się będą: performance wykonywany na żywo przed zgromadzoną publicznością, autoprezentacja artysty wraz z komentarzem do własnej twórczości, dyskusja moderowana przez prowadzącego spotkanie oraz pokazy wideo, prezentujące dokumentację performance’ów. Projekt podsumuje katalog dokumentujący jego przebieg oraz wystawa wszystkich artystów biorących udział w całym cyklu.

W programie I bloku Historie opowiadane odbędą się: performance w wykonaniu Ewy Zarzyckiej i Tomasza Szramy, pokaz filmu Remis Andrzeja Mary oraz dyskusja z udziałem Dariusza Fodczuka, Ewy Zarzyckiej, Tomasza Szramy, Jolanty Ciesielskiej i Zbigniewa Kraski.

Historie opowiadane z cyklu Performance – instrukcja obsługi
Koordynatorzy i kuratorzy cyklu: Małgorzata Dancewicz, Dariusz Fodczuk
2 czerwca 2017 roku, godz. 18.00
Galeria RING w Legnicy

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR