• 2017-06-01

Design w Pałacu

6 czerwca odbędzie się konferencja Design w Pałacu – Światło, poświęconą zastosowaniu oświetlenia i jego funkcji we wnętrzach oraz najmodniejszym trendom w projektowaniu oświetlenia. W programie wykłady ekspertów oraz praktyków, a także warsztaty i dyskusje.

„Design w Pałacu – Światło” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Design w Pałacu – Światło” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Oświetlenie wnętrz kształtuje jakość życia ich użytkowników. Lampy determinują estetykę mieszkań, biur, przestrzeni użyteczności publicznej. Ich odpowiedni dobór może diametralnie zmienić charakter miejsca i sprawić, że będzie ono odwiedzane, a pobyt w nim stanie się przyjemniejszy. Pierwsza z cyklu konferencji branży wnętrzarskiej Design w Pałacu zostanie poświęcona tematyce światła, gdyż podążanie za współczesnymi trendami związanymi z oświetleniem jest jednym z większych wyzwań dla projektantów i architektów wnętrz.

Najnowsze trendy w projektowaniu lamp prezentowane na targach Euroluce 2017 w Mediolanie omówi Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, a w całodniowej konferencji wezmą udział wysokiej klasy specjaliści w zakresie planowania i projektowania światła, i praktycy działający w branży wnętrzarskiej, m.in. dr Paweł Morawski, Michał Kaczurba, prof. dr hab. Radosław Achramowicz, Dawid Mąkinia, Tomasz Olszewski, Dorota Kuć, Agata Ambrożewska, Karol Buczyński, Tomasz Klimek Mikołaj Przybyła, Waldemar Pilch.

W programie konferencji znajdą się nie tylko wykłady, ale także warsztaty dotyczące projektowania oświetlenia we wnętrzach, odpowiedniego doboru światła. To doskonała okazja, by poznać chętnie wybierane przez klientów i dobrze zaprojektowane lampy.

Organizatorzy: „M jak mieszkanie” „Dobre Wnętrze”, „Moje Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza”, Urzadzamy.pl.

Design w Pałacu – Światło
6 czerwca 2017 roku, godz. 10.00
Pałac Prymasowski w Warszawie

Dodaj komentarz