• 2017-05-26

Maurycy Ra i Stama Ra na Pomoście 511

Warszawski Pomost 511 zaprasza 27 maja na najbardziej muzyczny cykl imprezowy tego lata. Sobotnia impreza River Town odbędzie się pod batutą Maurycego Ra z orkiestrą Stama Ra.

River Town. Maurycy Ra, Stama Ra (źródło: materiały prasowe organizatora)

River Town. Maurycy Ra, Stama Ra (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nieposkromiona moc muzyki elektronicznej nawiąże romans z dźwiękami gitary, syntezatora i saksofonu. Inicjatorem River Town jest Maurycy Ra: jedyny w Polsce Dj, multiinstrumentalista i zarazem wokalista, znany z łączenia różnych stylów muzycznych, prezenter radiowy i mistrz ceremonii na wielu festiwalach w Polsce i za granicą. Znany również jako Rastamaniek.

Na inauguracji cyklu wystąpi sześcioosobowy skład: Filip Da B – wirtuoz gitary, człowiek który zagra każdy gatunek muzyczny, Raddim Radix – kompozytor i pianista, mistrz elektronicznych dźwięków, które wydaje z syntezatorów, Mj Sax – saksofonista, zagrał chyba na każdej dużej imprezie klubowej, CNE – legenda polskiego mikrofonu i improwizowanego rapu, prezenter telewizyjny i konferansjer, Tomek Pacak – wschodząca gwiazda polskiego soulu i R’n'B, unikatowy głos na europejskiej scenie.

River Town. Maurycy Ra, Stama Ra
Start: 27 maja 2017, godz. 22.00
Pomost 511, Warszawa
Bulwary Flotylli Wiślanej

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR