• 2017-05-20

Zgłoś swoje projekty do Young Design

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja Young Design, jedynego w Polsce konkursu dla młodych projektantów, w którym uczestnicy są oceniani przez przedstawicieli polskiego biznesu. Można w nim nie tylko wygrać 20 000 zł, ale także nawiązać biznesowe kontakty, dzięki którym młodzi projektanci będą mieli szansę rozpocząć karierę w branży wzorniczej.

Young Design (źródło: materiały prasowe organizatora)

Young Design (źródło: materiały prasowe organizatora)

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza przedsiębiorczych studentów i absolwentów wzornictwa przemysłowego do walki o główną wygraną stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych ufundowane przez MKiDN. Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio. Ponadto dla wszystkich finalistów organizator przewidział warsztaty przygotowujące do finałowego wystąpieniaprzed jury, prowadzone przez Lauren Peso Polska oraz szkolenie biznesowe, które przeprowadzi Startup Academy, partner konkursu.

Dodatkową nagrodą dla laureata konkursu jest staż w firmie wdrażającej projekty wzornicze. Young Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najzdolniejszych, pełnych pasji i wyobraźni projektantów młodego pokolenia – takich, którzy potrafią zrozumieć rynek, oraz będą umieli przełożyć swoją wiedzę na praktykę w biznesie.

Do jury Young Design zapraszani są przedstawiciele biznesu, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców.

Young Design
Zgłoszenia można nadsyłać do 1 czerwca 2017 roku
Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie

Dodaj komentarz