Wydaj wszystkich swoich bohaterów!

Portal Rozpisani.pl, należący do Grupy PWN, już od trzech lat promuje twórczość literacką i wspiera niezależnych autorów. Zasada jest prosta – każda osoba, która chce wydać książkę, może zgłosić się do zespołu Rozpisani.pl, a profesjonaliści ocenią jej potencjał i zaproponują doskonale skrojoną ofertę.

Rozpisani.pl (źródło: materiały prasowe)

Rozpisani.pl (źródło: materiały prasowe)

Self-publishing to popularny dziś na świecie sposób na wydanie swojej twórczości. Jest obecnie jednym z najważniejszych światowych trendów na rynku wydawniczym. Także w Polsce, dzięki portalowi Rozpisani.pl, niezależni autorzy mają szansę zaistnieć. Gwarancją jakości jest marka PWN. Publikacje mogą zostać wydane w formie książki drukowanej lub ebooka. Nie ma ograniczeń co do gatunków – mogą to być opowiadania, wiersze, a nawet profesjonalne poradniki branżowe.

To, co wyróżnia ofertę Rozpisani.pl to możliwość skorzystania z profesjonalnej redakcji, korekty, druku lub promocji. Najważniejszy jest jednak dostęp do szerokiej dystrybucji – m.in. Amazon, Empik, Gandalf. Kalkulator usług, który jest dostępny na stronie www, pozwoli autorom w szybki sposób obliczyć koszty wydania książki.
Oferta jest skierowana do debiutantów, profesjonalistów, a przede wszystkim do każdego, kto wierzy, że o sukcesie książki decydują czytelnicy.

Myślisz o wydaniu swojej książki? Przeczytaj, jakie są korzyści współpracy z Rozpisani.pl:

  • pomożemy Ci wydać własną publikację
  • wprowadzimy ją na rynek księgarski
  • jako pisarz i wydawca masz dużą niezależność
  • zachowujesz pełne prawa autorskie, kontrolę nad zawartością i projektem książki, decydujesz o jej cenie
  • dostajesz atrakcyjne honorarium – znacznie wyższe niż w tradycyjnych kontraktach wydawniczych – oraz stały dostęp do wyników sprzedaży i prosty system rozliczeń
  • książka może trafić do dystrybucji nawet w ciągu sześciu tygodni
  • gwarantujemy usługi wydawnicze, korektorskie i promocyjne w atrakcyjnych cenach

Jeśli jesteś zainteresowany/-a skontaktuj się z Rozpisani.pl:
Napisz: info@rozpisani.pl lub zadzwoń 519 075 409, 502-796-038.

Więcej informacji na www.rozpisani.pl

Dodaj komentarz