W poszukiwaniu symetrii

BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż wystawy Krzysztofa Musiała pt. Symetrie.

Krzysztof Musiał, „Symetria”, 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Krzysztof Musiał, „Symetria”, 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cykl Symetrie to poszukiwanie istoty piękna poprzez symetrię. Z jej pomocą poszukuję w swoich obrazach tej magicznej granicy między symetrią idealną a chaosem. Pomiędzy nimi pojawia się miejsce na zaistnienie symetrii niedoskonałej. Balansując na tej granicy gdzie, po jednaj stronie panuje nieład a z drugiej ład idealny, poszukuję odpowiedzi na pytanie gdzie zaczyna się piękno.

Piękno w każdym fragmencie i elemencie naszej rzeczywistości. Od prostego układu żaluzji, fal na wodzie czy abstrakcyjnego, geometrycznego układu po bardziej złożoną, ludzką postać czy krajobraz miejski. W każdym, nawet w najmniejszym elemencie naszej rzeczywistości można odnaleźć jej cząstkę – pisze Krzysztof Musiał.

Krzysztof Musiał – urodził się w 1972 roku w Słubicach. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał z malarstwa u prof. J. Świtki oraz aneks z malarstwa ściennego w pracowni prof. M. Łubowskiego. Ponadto jest absolwentem Wydziału Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu w 2003 r. Pracuje jako instruktor rysunku i malarstwa w MDK2 w Poznaniu. Laureat kilku konkursów malarskich i autor ponad 70 wystaw w kraju i za granicą min. Anglia, Hiszpania, Dania, Niemcy.

Krzysztof Musiał. Symetrie
Od 28 kwietnia do 26 maja 2017 roku
Wernisaż 28 kwietnia 2017 roku, godz. 18.00
BWA Galeria Sanocka

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR