• 2017-04-28

Anna Przybył i jej debiutancki album

„Moim głównym celem jest dotarcie do zapomnianych zakamarków duszy ludzkiej, budzenie w człowieku wrażliwości” – tak o swojej twórczości mówi Anna Przybył, młoda artystka, której debiutancki album Pragnienia ukazał się 25 kwietnia.

Anna Przybył, „Pragnienia” (źródło: materiały prasowe)

Anna Przybył, „Pragnienia” (źródło: materiały prasowe)

Nagrania powstały w Studiu S4 Polskiego Radia pod okiem wybitnego realizatora i producenta Leszka Kamińskiego. Płytę promuje singiel i teledysk pt. Niepokój.

Debiutancki krążek Anny Przybył to wzruszająca, zrealizowana z rozmachem historia o chwilach euforii i osamotnienia, następującym po sobie spełnieniu i odrzuceniu, opowiedziana poetycko narracja o miłości, przyjaźni i związkach z bliskimi. Intymna, dojrzała aranżacyjnie i pełna niedopowiedzeń płyta, która skłania do refleksji i poszukiwania wartości. Więcej o płycie Pragnienia piszemy w artykule na Wydarzenia.o.pl.

Anna Przybył (1991) – wyróżniająca się szczególną wrażliwością piosenkarka, poetka i kompozytorka. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSUS w Poznaniu. Warsztat aktorski doskonaliła w Akademii Sztuk Scenicznych. W Prywatnym Studium Sztuki Wokalnej Vocalart prof. Jadwigi Gałęskiej-Tritt uczyła się śpiewu solowego, kameralistyki wokalnej oraz aktorstwa. Pod okiem Ewy Nawrot w Art of Voice Studio w Poznaniu rozwijała technikę śpiewu. Tam również, dzięki uczestnictwu w licznych koncertach, m.in. Open Mic i Grająca szafa, miała okazję oswoić się ze sceną.

Anna Przybył, Pragnienia
Premiera płyty: 25 kwietnia 2017 roku
Premium Wydawnictwo

Dodaj komentarz