• 2017-04-13

9. Targi Rzeczy Ładnych

22 i 23 kwietnia w warszawskim Ethosie odbędzie się wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych. To dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, rokrocznie przyciąga tłumy odwiedzających, i uznawane jest za jedną z najbardziej prestiżowych i najchętniej odwiedzanych imprez tego typu w Polsce.

Targi Rzeczy Ładnych (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi Rzeczy Ładnych (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas wiosennych targów zaprezentuje się około 150 wystawców. Pojawi się ogromny wybór mebli – oryginalnych stołów, lamp, mebli retro i akcesoriów niezbędnych do urządzenia modnego wnętrza, strefa z ceramiką i porcelaną, strefa Print z wybitnymi polskimi (i nie tylko) rysownikami, plakacistami i ilustratorami to znaki rozpoznawcze Targów.

Najlepsze polskie manufaktury, uznane marki i debiutanci przywiozą swoje najnowsze produkty i zaproponują odwiedzającym w promocyjnych cenach. Na rodziców czekać będzie strefa z pięknymi zabawkami i książkami dla dzieci. Dla dorosłych organizatorzy przygotowali strefę Wellness z naturalnymi kosmetykami i markami, których nie można znaleźć w sieciowych sklepach.

W tym roku po raz pierwszy na Targi zawitają również zagraniczni wystawcy: marka Das Papel, która pojawi się w strefie Print oraz właścicielki sklepu Le Panapé de Caméla z Genewy, zainteresowane polskim designem i możliwością nawiązania kontaktów z naszymi producentami.

Targi Rzeczy Ładnych
Od 22 do 23 kwietnia 2017 roku, godz. 11.00–19.00
Ethos

Dodaj komentarz