Polska scena niezależna na Netia Off Camera

Intrygująca Sonia Stein, liryczny Kortez i najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny niezależnej wystąpią w ramach Off Sceny na festiwalu Netia Off Camera. Publiczność czeka kilkanaście niezwykłych spotkań z artystami, którzy mówią własnym głosem.

Off Scena (źródło: materiały prasowe organizatora)

Off Scena (źródło: materiały prasowe organizatora)

29 kwietnia: Sonia Stein. Artystka o polskich korzeniach, znana już na scenie brytyjskiej i niemieckiej. W kraju zadebiutowała na ścieżce dźwiękowej i filmie – Ekscentrycy, po słonecznej stronie ulicy. Tajemniczy klimat i lekko popowe melodie – oto, czego można się spodziewać podczas koncertu w Krakowie.

30 kwietnia: Kubaterra. Solowy projekt Kuby Dobrowolskiego łączący współczesny psychodeliczny folk z przestrzenną muzyką gitarową.

2 maja: Seeme. Debiutancki projekt Kasi Makowieckiej, składający się z kilkunastu osobistych piosenek. Artystkę napędza do działania nieustanne bycie w drodze, spotykanie nowych ludzi i odkrywanie samej siebie.

3 maja: Seals. Młody duet z Cieszyna, który tworzy dźwięki i słowa wypływające prosto z serca – chcą, aby publiczność czuła to od samego początku. Pod koniec 2016 roku wydali debiutancką EPkę w postaci siedmiu wyjątkowych teledysków i rozpoczęli energetyczne występy na żywo.

4 maja: Snowman. Sam zespół określa swoje brzmienie „melodramatyczną piosenką popularną”.

4 maja: The Fruitcakes. Przypominają dlaczego muzyka lat 60. wciąż wywiera tak silny wpływ na współczesnych twórców. Swoim brzmieniem zespół oddaje hołd klasyce rocka.

5 maja: Kortez. Bez wątpienia jest jednym z najważniejszy objawień polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Z anonimowego twórcy stał się gwiazdą zapełniającą sale koncertowe w całej Polsce. Występował na największych polskich festiwalach i imprezach.

Lista artystów zagranicznych występujących podczas tegorocznej Off Sceny w serwisie News O.pl

Polscy artyści na Off Scenie
Od 29 kwietnia do 5 maja 2017 roku
Netia Off Camera w Krakowie

Dodaj komentarz