Twoja wystawa na placu Europejskim

22 marca ruszył otwarty konkurs Art Walk Open Call 2017, organizowany przez Fundację Sztuka w Mieście. W ramach inicjatywy wszyscy pasjonaci sztuki mogą opracować własną koncepcję wystawy w warszawskiej galerii Art Walk.

Art Walk Open Call 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Art Walk Open Call 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Art Walk to wyjątkowa przestrzeń do prezentacji sztuki. 57-metrowy pasaż wystawienniczy, składający się z 20 witryn wystawowych funkcjonuje w ramach przestrzeni placu Europejskiego przy Warsaw Spire w Warszawie.

W ramach Art Walk Open Call 2017 artyści, kuratorzy i wszyscy zainteresowani tematyką kulturalną, mogą przedstawić własną koncepcję niepublikowanej wcześniej wystawy. Co ciekawe, w koncepcji wystawy można wykorzystać dynamiczną iluminację umieszczoną na fasadzie wieżowca Warsaw Spire oraz przestrzeń placu Europejskiego.

Pomysły oceniane będą przez jury złożone z członków rady Art Walk i Fundacji Sztuka w mieście oraz przedstawicieli Ghelamco Poland. Pod uwagę brana będzie atrakcyjność i oryginalność pomysłu, dostosowanie się do charakteru miejsca oraz realność przyjętych rozwiązań. Najlepsza koncepcja zostanie wystawiona w galerii Art Walk pod koniec roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także jego regulamin dostępne są na stronie Galerii Art Walk.

Konkurs Art Walk Open Call 2017 
Organizator: Fundację Sztuka w Mieście
Zgłoszenia do 17 maja 2017 roku

Dodaj komentarz