Przestrzeń publiczna i miejski dizajn

30 marca odbędzie się pierwsze  z cyklu spotkań organizowanego w ramach kolejnej edycji projektu Patterns of Europe | Wzory Europy. Zaproszone architektki, Anna Jankowska i Dominika Janicka ze studia AD12, opowiedzą o przestrzeni publicznej i miejskim dizajnie.

Warsztaty Kultury (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warsztaty Kultury (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tegoroczna edycja projektu  Patterns of Europe | Wzory Europy odbywa się pod hasłem „Meblujemy miasto”. Wspólnie z zaproszonymi architektkami organizatorzy chcą poruszyć temat zmian w postrzeganiu roli przestrzeni publicznej, zarówno w kontekście jej projektowania zorientowanego na użytkownika, jak i nowych funkcji, które są jej przypisywane.

Podczas spotkania projektantki ze Studia AD12 opowiedzą o swoich pracach, zarówno tych zrealizowanych, jak i tych, które pozostały tylko na papierze, o trudnościach i napotkanych problemach oraz o największych wyzwaniach przed jakimi stoją obecnie projektanci tworzący dla przestrzeni publicznej.

Studio AD12 to inicjatywa projektowa stworzona przez gdyńskie architektki Annę Jankowską i Dominikę Janicką w 2012 roku. W swoich koncepcjach koncentrują się na krajobrazie miejskim, przestrzeni publicznej oraz wpływie architektury na ludzi i ich codzienne życie. Starają się wprowadzać zaskakujące rozwiązania funkcjonalne, aby użytkowanie ich projektów wiązało się z zabawą i pobudzało wyobraźnię. W oparciu o doświadczenie i ciekawość tworzą elastyczne koncepcje nastawione na innowacje.

Przestrzeń publiczna i miejski dizajn – spotkanie z Anną Jankowską i Dominiką Janicką 
30 marca 2017 roku, godz. 18.00
Warsztaty Kultury w Lublinie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR