• 2017-03-18

Zostało kilka dni na zgłoszenia do Fresh Festiwal 2017

Międzynarodowe warsztaty projektowe Fresh Design 2017 zburzą wasze wszelkie stereotypy. W maju w CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu pojawią się studenci z 9 ośrodków akademickich z Europy, którzy w twórczym ferworze stworzą oryginalne, estetyczne i funkcjonalne projekty rowerów.

Fresh Design (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fresh Design (źródło: materiały prasowe organizatora)

W tym roku w warsztatach wezmą udział przedstawiciele takich państw jak Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Holandia, Włochy, Portugalia, Islandia i Polska. Uczestnicy będą współpracować w międzykulturowych zespołach. Wykorzystywać wiedzę i umiejętności w dziedzinie designu, urbanistyki, a w swoich pracach zastosują innowacyjne i zaskakujące zabiegi artystyczne w dziedzinie rowerowej.

Po uzyskaniu współpracy z takimi ośrodkami edukacyjnymi jak: Academy of Fine Arts and Design z Bratysławy, Escola Superior de Artes e Design z Caldas da Rainha, Ladislav SutnarFaculty of Design and Art University of West Bohemia i Budapest Metropolitan University bez problemu można stwierdzić, że Fresh Design 2017 będzie wyjątkową edycją.

Oprócz warsztatów Fresh Design odbędzie się wiele dodatkowych atrakcji dla każdego. Jedną z nich będzie wydarzenie plenerowe 20 maja w CRZ Krzywy Komin, zostaną zorganizowane szkolenia tematyczne, skupione wokół rowerów i ich przemyślanego użytkowania. Dodatkowo odbędą się spotkania otwarte ze specjalistami i badaczami z branży rowerowej, urbanistyki, architektury miejskiej.

Zgłoszenia do 5. międzynarodowych warsztatów projektowych Fresh Design
Do 22 marca 2017 roku
CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu

Dodaj komentarz