Masz Grzech!

Na wystawie Masz Grzech! w Kwiaciarni Grafiki w Warszawie Vera King prezentuje cykl syntetycznych ilustracji w postaci sitodruków, które są przemyśleniami na temat pruderyjności, cnotliwości i świętych morali.

Vera King, „Masz Grzech!” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Vera King, „Masz Grzech!” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Czy istnieje poważniejsza groźba niż „jesteś u pani”? Z całą pewnością „masz grzech!” głośniej i silniej pobrzmiewa w głowach już od najwcześniejszych lat życia. Przerażająca klątwa jest z ludźmi przy najważniejszych wyborach życiowych, czy wieczorem w łóżku, chroniąc ich przed pokusami.

Vera King – dziewczyna z Gdańska. Absolwentka Grafiki i miłośniczka ilustracji w różnych jej odsłonach. Na co dzień uprawia graficzną prostytucję pracując w korporacji i na usługach bogatych zleceniodawców. Jej hobby to rysowanie z wyobraźni brzydkich rzeczy i bazgranie po ścianach.

Kwiaciarnia Grafiki, to studio graficzne, pracownia sitodruku. Od czasu do czasu galeria, czy przestrzeń którą staramy się dzielić i przy okazji robić coś dla mieszkańców Warszawy. Wystawy, spotkania, akcje, warsztaty, wycieczki rowerowe Tour de Varsovie.

Vera King. Masz Grzech!
Od 17 marca do 28 kwietnia 2017 roku
Wernisaż: 17 marca 2017 roku, godz. 19.00
Kwiaciarnia Grafiki w Warszawie

Dodaj komentarz