• 2017-03-14

Rusza arena DESIGN 2017

Od 14 do 17 marca Poznań zamieni się w przestrzeń wypełnioną najlepszym designem. Podczas tegorocznej areny DESIGN 2017, odbędą się m.in. warsztaty i konferencje prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów, wystawa finalistów TOP DESIGN award, a także prezentacje najciekawszych projektów studentów wzornictwa i architektury wnętrz.

arena DESIGN (źródło: materiały prasowe organizatora)

arena DESIGN (źródło: materiały prasowe organizatora)

W tym roku z uczestnikami areny DESIGN spotka się hindusko-szkocki duet – studio Doshi Levien z Londynu, który współpracuje z wieloma międzynarodowymi markami markami. Doshi Levien projektują też dla muzeów i instytucji kultury.

15 marca to dzień przeznaczony dla fanów zagadnień związanych z oświetleniem. Odbędzie się spotkanie z Constantinem Wortmannem, który podczas wykładu opowie, w jaki sposób poszukuje inspiracji do swoich projektów. W programie także wykład Krystiana Nawrockiego, który będzie mówił o problemach architektów w projektowaniu i doborze oświetlenia do wnętrz mieszkalnych. Kolejnym godnym polecenia punktem jest  wykład Jacka Śliwińskiego – Niecodzienny kształt światła. Przybliżenie zagadnień związanych ze światłem i akustyką.

Oprócz wykładów zaproszonych gości pojawią się także warsztaty. School of Form zaprasza na dwa warsztaty: To czuć! Projektowanie dla zmysłów oraz Warsztat o kolorach. Pierwszy poprowadzi Agata Kiedrowicz, drugi Francesca Valan oraz Agnieszka Jacobson-Cielecka. Ciekawą propozycją będą też zajęcia z odnawiania mebli, które poprowadzi autor bloga Rzuć Pan Okiem – Paweł Machomet.

Arena DESIGN
Od 14 do 17 marca 2017 roku
Poznań

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR