• 2017-03-14

Rusza arena DESIGN 2017

Od 14 do 17 marca Poznań zamieni się w przestrzeń wypełnioną najlepszym designem. Podczas tegorocznej areny DESIGN 2017, odbędą się m.in. warsztaty i konferencje prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów, wystawa finalistów TOP DESIGN award, a także prezentacje najciekawszych projektów studentów wzornictwa i architektury wnętrz.

arena DESIGN (źródło: materiały prasowe organizatora)

arena DESIGN (źródło: materiały prasowe organizatora)

W tym roku z uczestnikami areny DESIGN spotka się hindusko-szkocki duet – studio Doshi Levien z Londynu, który współpracuje z wieloma międzynarodowymi markami markami. Doshi Levien projektują też dla muzeów i instytucji kultury.

15 marca to dzień przeznaczony dla fanów zagadnień związanych z oświetleniem. Odbędzie się spotkanie z Constantinem Wortmannem, który podczas wykładu opowie, w jaki sposób poszukuje inspiracji do swoich projektów. W programie także wykład Krystiana Nawrockiego, który będzie mówił o problemach architektów w projektowaniu i doborze oświetlenia do wnętrz mieszkalnych. Kolejnym godnym polecenia punktem jest  wykład Jacka Śliwińskiego – Niecodzienny kształt światła. Przybliżenie zagadnień związanych ze światłem i akustyką.

Oprócz wykładów zaproszonych gości pojawią się także warsztaty. School of Form zaprasza na dwa warsztaty: To czuć! Projektowanie dla zmysłów oraz Warsztat o kolorach. Pierwszy poprowadzi Agata Kiedrowicz, drugi Francesca Valan oraz Agnieszka Jacobson-Cielecka. Ciekawą propozycją będą też zajęcia z odnawiania mebli, które poprowadzi autor bloga Rzuć Pan Okiem – Paweł Machomet.

Arena DESIGN
Od 14 do 17 marca 2017 roku
Poznań

Dodaj komentarz