• 2017-03-09

The Prodigy headlinerem Capital of Rock 2017

RockloudLive wraz z Biurem Wrocław 2016 mają przyjemność poinformować, że druga edycja Capital of Rock odbędzie się 19 sierpnia na Stadionie Wrocław. Headlinerem wydarzenia będą legendarni The Prodigy. Na scenie pojawią się również zespoły Wolfmother i RavenEye.

Prodigy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Prodigy (źródło: materiały prasowe organizatora)

The Prodigy to zespół, który w porywający sposób łączy ciężkie brzmienia i muzykę elektro. Ich unikalny styl to rewolucyjne połączenie muzyki elektronicznej z rockiem, a ciężar i dynamika koncertów nie pozostawiają obojętnym nawet fanów rozmaitych odmian metalu.

Kolejnym artystą w line-upie jest posiadający już status kultowego zespół Wolfmother. Ich muzyka, przez niektórych określana psychodelicznym retro rockiem, zdobyła olbrzymie grono fanów na wszystkich kontynentach. Złote i platynowe płyty, nagrody czołowych pism muzycznych, wyprzedane koncerty są tylko potwierdzeniem pozycji zespołu na światowej scenie.

Festiwal otworzy koncert zespołu RavenEye. Grupa istnieje od 2014, ale zdołała już zaznaczyć się na rockowym firmamencie. Grają energetycznego, dzikiego rocka przekonując do siebie coraz liczniejszą rzeszę fanów. Wystąpili już w Polsce przed Slashem z Mylesem Kennedy w 2015 roku.

Kolejni artyści, którzy zagrają na Capital of Rock 2017, zostaną ogłoszeni wkrótce.

Capital of Rock 2017
19 sierpnia 2017 roku
Stadion Wrocław

Dodaj komentarz