Fajerwerki na wyjątkowe okazje – co kupić?

Są takie wydarzenia, które pragniemy dodatkowo uświetnić czymś jedynym w swoim rodzaju. Popularnym wyborem są wtedy fajerwerki, które obecnie możemy zakupić w wielu ciekawych wariantach. Gdy nie zamierzasz angażować w pokaz sztucznych ogni specjalnej firmy, ale jednocześnie zależy ci na niesamowitym efekcie, sprawdź razem z nami, co warto wybrać!

Fajerwerki (źródło: materiały prasowe)

Fajerwerki (źródło: materiały prasowe)

Sztuczne ognie, inaczej fajerwerki, to specjalne wyroby pirotechniczne, które używane są przede wszystkim do celów widowiskowych, ale również sygnalizacyjnych. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że ich początki sięgają III wieku przed naszą erą, gdy zaczęły być one używane w Chinach, początkowo w celu odstraszania złych duchów, a następnie w trakcie modlitw o szczęście i pomyślność. Także stosowane były w celach bojowych. Obecnie bez fajerwerków nie możemy wyobrazić sobie wielu imprez – w szczególności powitania Nowego Roku, gdy możemy podziwiać na niebie zachwycające pokazy. Także uświetniają one różne święta państwowe oraz eventy.

Z fajerwerków możemy korzystać też samodzielnie – często wybierane są one na takie wydarzenia jak wesela, urodziny, rocznice czy spotkania, którym chcemy nadać większą rangę i sprawić, że będą jedyne w swoim rodzaju. W takim przypadku możemy zakupić różnego rodzaju fajerwerki, które różnią się pomiędzy sobą wielkością, kolorystyką oraz efektami. Na co warto się zdecydować?

Fajerwerki – pojedyncze czy w zestawach?

W większości sklepów oferujących sprzedaż sztucznych ogni kupimy pojedyncze rakiety oraz baterie. Czasami są one oferowane również w kompletach, w których znajdziemy po kilka czy kilkanaście różnych wyrobów. Możemy wtedy wybrać takie rodzaje fajerwerków, które odpowiadają nam najbardziej i będą pasowały do określonego wydarzenia najlepiej.

Drugą propozycja, która dostępna jest głównie w wyspecjalizowanych sklepach z fajerwerkami, jest zakupienie specjalnego zestawu pirotechnicznego przygotowanego na zamówienie. W tym przypadku otrzymujemy do swoich rąk specjalne pudełko, w którym znajdują się odpowiednio dobrane i połączone fajerwerki, a naszym jedynym zadaniem będzie podpalenie lontu.

Pokaz sztucznych ogni jak z bajki!

Zestawy to bardzo dobra propozycja dla tych, którym zależy na niesamowitym efekcie bez wysiłku oraz ryzyka, ponieważ stosowanie ich jest bardzo bezpieczne. Wiele firm, które świadczę tego rodzaju usługi, na przykład firma Pirosklep, z którego ofertą można zapoznać się na stronie pirosklep.pl, przygotowuje komplety na specjalne zamówienie klienta.

Wystarczy przekazać informacje o tym, jakiego pokazu oczekujemy, a specjaliści będą mogli wykonać na zamówienie indywidualny zestaw. Przykładowo może mieć on określony kolor sztucznych ogni, może wystrzelić odpowiednią liczbę razy – może ona pokrywać się z urodzinami solenizanta, także może dać oczekiwany efekt, na przykład fajerwerki mogą ułożyć się w serce.

Za zestaw fajerwerków do samodzielnego odpalenia zapłacimy od 300 do 2500 złotych w zależności od długości pokazu oraz rodzaju i liczby zastosowanych sztucznych ogni. Cena może wydawać się wysoka, niemniej jednak i tak jest bardziej atrakcyjna od skorzystania z usług pirotechnicznych z obsługą na miejscu.

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR