Wystaw się w CSW!

Podczas piątej edycji Wystaw się w CSW! zostanie wyłoniona nagroda specjalna – Nagroda Dyrektora w postaci propozycji zorganizowania wystawy indywidualnej w CSW. W trakcie trwania wystawy tradycyjnie również publiczność będzie miała możliwość wyboru najciekawszych fotografii, które zostaną nagrodzone.

 „Wystaw się w CSW” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wystaw się w CSW” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Akcja Wystaw się w CSW – organizowana rokrocznie przez Dział Edukacji – na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie CSW. Wystaw się w CSW to wydarzenie, które ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności. To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją, zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań oraz stworzyć okazję spotkania się z osobami o podobnych zamiłowaniach.

W tym roku dotarło do CSW aż 351 zgłoszeń. Jury konkursu – Filip Ćwik i Sylwester Rozmiarek – na posiedzeniu, które odbyło się 18 lutego, wybrało spośród nich 81 laureatów i to ich prace będzie można zobaczyć na wystawie.

Wystawa laureatów konkursu fotograficznego Wystaw się w CSW!
Od 3 do 26 marca 2017 roku
Wernisaż wystawy: 3 marca 2017 roku, godz. 18.00
CSW Znaki Czasu w Toruniu

Dodaj komentarz