• 2017-01-20

Najnowszy film Martina Scorsese

17 lutego polską premierę będzie mieć produkcja Martina Scorsese Milczenie, z Andrew Garfieldem, Adamem Driverem i Liamem Neesonem w rolach głównych.

„Milczenie”, reż. Martin Scorsese (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Milczenie”, reż. Martin Scorsese (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Milczenie to oparte na powieści Shūsaku Endō i inspirowane autentycznymi wydarzeniami widowisko, ukazujące zderzenie dwóch cywilizacji, dwóch religii, dwóch światów, które twórca Wilka z Wall Street planował zrealizować od prawie trzech dekad.

Epicka produkcja w reżyserii Martina Scorsese, nad którą twórca Taksówkarza i Wilka z Wall Street pracował prawie trzy dekady, z udziałem Liama Neesona, Andrew Garfielda i Adama Drivera. Oparte na powieści Shūsaku Endō i inspirowane autentycznymi wydarzeniami widowisko, ukazujące zderzenie dwóch cywilizacji i religii. XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie.

Milczenie, reż. Martin Scorsese
Obsada: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson
Dystrybutor: Gutek Film
W kinach od 17 lutego 2017 roku

Dodaj komentarz