• 2017-01-18

Koncert The Moondogs i Krolock w klubie Piękny Pies

Kolejny koncert z cyklu Stajnia Sobieski prezentuje odbędzie się 26 stycznia w klubie Piękny Pies w Krakowie. Tym razem wystąpi poznański zespół The Moondogs oraz Krolock.

The Moondogs (źródło: materiały prasowe organizatora)

The Moondogs (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zespół The Moondogs łączy w swojej muzyce nowoczesne spojrzenie na psychodeliczny rock, z klasycznymi gitarowymi brzmieniami spod znaku acid rocka. Ich muzykę można zaliczyć do szeroko pojętej fali „neo-psychodeli” inspirowanej takimi zespołami jak Tame Impala, Pond czy Temples. Twórczość zespołu splatają chwytliwe gitarowe riffy, melodyjny wokal i syntezatorowe odloty. Zespół powstał w 2015 roku prezentując publiczności kilka debiutanckich utworów. Po przerwie związanej ze zmianami w składzie, wraca z pierwszą, oficjalną EPką, wydaną w czerwcu 2016 roku. Dla krakowskiej publiczności wystąpi tuż przed serią koncertów za wschodnią granicą.

Zespół Krolock gra muzykę za pomocą gitary, basu, perkusji i wokalu. W jego skład wchodzą: Łukasz Cegiełka, Filip Franczak oraz Artur Rębisz. Próbką możliwości zespołu jest nagrane w okresie przedświątecznym demo – absolutny live, bez dogrywek, czyli cała naga prawda o tym, co Krolock sobą reprezentuje. Zespół posiada w pełni autorski materiał na LP, który ku uciesze swojej zacznie ogrywać na koncertach.

The Moondogs i Krolock. Koncert z cyklu Stajnia Sobieski prezentuje
26 stycznia 2017 roku, godz. 19.00
Klub Piękny Pies w Krakowie

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR