• 2016-12-29

Film Video Foto

Targi Film Video Foto ogłaszają otwarty nabór prac do Strefy Sztuki, której motywem przewodnim roku 2017 będzie Młoda Polska Fotografia.

Strefa Sztuki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Strefa Sztuki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Młoda Polska Fotografia prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów. Wybór prac pozwoli przyjrzeć się temu zjawisku z bliska – zobaczyć jak opisują siebie, swoje miejsce i swój czas poprzez odkrywanie ludzi i sytuacji, których nie dostrzegamy na co dzień. Podczas Targów Film Video Foto będzie można oglądać różne warstwy świata odkrytego i zatrzymanego w fotograficznych kadrach młodych polskich artystów.

Strefa Sztuki – Młoda Polska Fotografia to cykl spotkań z młodymi, polskimi fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery i zainspirować się najciekawszymi polskimi cyklami fotograficznymi. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością.

Szczegóły naboru prac na stronie Targów Film Video Foto.

Targi Film Video Foto 
Nabór prac do Strefy Sztuki
Do 15 lutego 2017 roku
Łódź

Dodaj komentarz