• 2016-11-28

Jimmy Carr i Funny business

1 grudnia w Progresja Music Zone wystąpi światowej sławy brytyjski komik Jimmy Carr ze specjalnym programem Funny business, czyli Śmieszne sprawy.

„Funny business” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Funny business” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jimmy Carr urodził się w Wielkiej Brytanii i już od ponad dwudziestu lat zajmuje się jednym z najpopularniejszych ostatnio gatunków komediowych. Stand-upy w jego wykonaniu są niebywale zabawne i pozbawione wszelkich zahamowań. Carr został opisany jako „najciężej pracujący aktor komediowy”, ale patrząc prawdzie w oczy, to takie samo wyróżnienie jak bycie „najwyższym karłem” lub „najzdrowszym Szkotem”…

Jimmy Carr niemal nie schodzi z brytyjskich ekranów telewizyjnych. W 2016 roku był gospodarzem trzeciej serii programu 10 O’Clock live, piętnastej serii programu 8 Out of 10 Cats, specjalnych odcinków Big Fat Quiz i 8 Out of 10 Cats Does Countdown.

Brawurowe występy na żywo to specjalność Carra. Do jego dotychczasowych osiągnięć należy nagroda British Comedy Awards za najlepszą trasę stand-up na żywo oraz nominacja do nagrody Perrier. Jeszcze śmieszniejszy i bardziej skandaliczny niż w telewizji jest na samej scenie.

Ponad 1,5 mln widzów doświadczyło magii występów Carra. Od kwietnia 2014 do listopada 2015 zagrał w ponad dwustu spektaklach w Wielkiej Brytanii. Teraz kolej na podbój reszty świata.
 
Dowcipny, pełen przenikliwych rozmyślań na temat ludzkiej kondycji i wyspiarskiego humoru spektakl to świetna okazja aby przekonać się o talencie brytyjskiego komika.

Jimmy Carr | Funny business
1 grudnia 2016 roku
Progresja Music Zone w Warszawie

Dodaj komentarz