• 2016-11-26

Gwiezdne Wojny Koncertowo

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Centrum Kongresowym ICE Kraków – 19 marca 2017 roku. Gwiezdne Wojny Koncertowo to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka.

„Gwiezdne Wojny Koncertowo” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Gwiezdne Wojny Koncertowo” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George’a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak Marsz Imperialny. Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się lepiej niż w kinie.

Koncert otworzy najsłynniejszy Star Wars Main Title. Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części Mroczne widmo po siódmą – Przebudzenie mocy. Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory jak Duel Of The Fates, Yoda’s Theme, Cantina Band, Battle of the Heroes czy March of Resistance. Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George’a Lucasa.

Adam Klocek | Gwiezdne Wojny Koncertowo
19 marca 2017 roku (niedziela)
Centrum Kongresowe ICE Kraków

Dodaj komentarz