• 2016-11-21

Magneto

Magneto to już czwarte wideo promujące album grupy Nick Cave & The Bad Seeds Skeleton Tree. Klip jest fragmentem filmu One More Time with Feeling.

Nick Cave (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Nick Cave (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Film Andrew Dominika, który dokumentuje powstawanie płyty grupy Nick Cave & The Bad Seeds Skeleton Tree i był pokazany na całym świecie w wieczór poprzedzający premierę płyty, ponownie trafi do kin. 1 grudnia będzie można go zobaczyć na całym świecie. W Polsce tym razem w 3D.

Początkowo obraz miał opierać się na koncepcji wykonania na żywo nowych utworów Nicka Cave’a & the Bad Seeds, ale stał się czymś o dużo większym znaczeniu, po tym jak reżyser Andrew Dominik zagłębił się w tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w trakcie powstawania i rejestracji płyty. Film i płyta są przejmującymi świadectwami artysty próbującego zmierzyć się z żałobą.

One More Time With Feeling 3D będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Pasaż.

Grupa Nick Cave & The Bad Seeds zapowiedziała trasę koncertową, która rozpocznie się w styczniu w Australii, a wiosną będzie kontynuowana w USA.

Nick Cave & The Bad Seeds | Magneto
Premiera: 7 listopada 2016 roku
Mystic Production

Dodaj komentarz