O_KAZ. Warsztaty z Dominiką Słowik

20 listopada w ramach projektu O_KAZ odbędą się warsztaty kreatywnego pisania, które poprowadzi Dominika Słowik, młoda pisarka z dużym doświadczeniem i pisarską wiedzą. To pierwszy z cyklu warsztatów, podczas których uczestnicy będą próbowali portretować Kazimierz – najsłynniejszą krakowską dzielnicę.

Dominika Słowik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dominika Słowik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jej opowiadanie w projekcie to zaskakująca opowieść, w której w znanych nam miejscach dzieją się rzeczy co najmniej dziwne. Pisarka rozłoży swoje opowiadanie na cztery składniki i pokaże, „jak się to robi”, żeby uczestnicy również mogli napisać własne teksty o krakowskim Kazimierzu. Co nie oznacza, że umiejętności zdobytych podczas warsztatów nie będzie można wykorzystać gdzie indziej – to bardzo praktyczne wskazówki i umiejętności, które przydadzą się każdemu adeptowi pisarstwa w bardzo różnych gatunkach.

Warsztat potrwa cztery godziny, a pisarka wprowadzi uczestników w cztery tematy zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, bo całą wiedzę od razu będą wykorzystywać w pisanych podczas warsztatu fragmentach.

Żeby wziąć udział w warsztacie, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia pisarskiego – zajęcia są przeznaczone dla wszystkich. Na warsztat obowiązkują zapisy (link znajduje się na stronie Kursu Kreatywnego Pisania Miasta Literatury UNESCO).

Dominika Słowik | O_KAZ Literatura o Kazimierzu – warsztaty
20 listopada 2016 roku, godz. 12.00
Kraków Miasto Literatury UNESCO

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR