• 2016-11-14

Katie Melua w trasie koncertowej

Katie Melua powraca do Polski, w której ma tak wielu wspaniałych fanów. Tym razem koncerty artystki będą szczególne. Angielka gruzińskiego pochodzenia wystąpi bowiem z 24-osobowym żeńskim chórem z Gruzji!

Katie Melua, „In Winter” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Katie Melua, „In Winter” – okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

14 października ukazała się najnowsza płyty artystki In Winter.Usłyszeć można na niej żeński gruziński chór z miasteczka Gori. Jego udział nadał piosenkom Katie wyjątkowej urody. Z jednej strony wzrosła ich siła i moc, z drugiej piękne głosy chórzystek wspaniale podkreślają melodramatyzm i delikatność utworów. Katie Melua polska publiczność miała okazję już wiele razy oglądać na żywo i oklaskiwać jej koncerty. Już w ten weekend ponownie nadarzy się ku temu sposobność. Tym razem jednak występy artystki będą wyjątkowe, bo wspierać ją będzie na scenie chór żeński z Gori. Katie wykona całą płytę In Winter oraz wybór swoich największych przebojów.

Katie Melua z chórem z Gori będzie można zobaczyć:

  • 12 listopada – Szczecin – Azoty Arena
  • 13 listopada – Wrocław – Hala Orbita
  • 14 listopada – Toruń – Arena

Po raz pierwszy w swej karierze, naznaczonej platynowymi płytami (także w Polsce) i prestiżowymi nagrodami, Katie Melua wzięła na siebie obowiązek współproducentki płyty. Płyty, dla której inspiracją było pierwsze spotkanie artystki z muzyką chóru z Gori.

Katie Melua | In Winter
12 listopada 2016 roku – Azoty Arena w Szczecinie
13 listopada 2016 roku – Hala Orbita we Wrocławiu
14 listopada 2016 roku – Arena w Toruniu

Dodaj komentarz