• 2016-11-14

Jubileuszowe spotkanie OKK! design

Pod hasłem Dobre dziś – lepsze jutro odbędzie się 10. OKK! design w Warszawie. Spotkanie zaplanowane na 16 listopada będzie okazją do zapoznania się z trendami w designie, podsumowań osiągnięć mijającego roku oraz przyjrzenia się przyszłości wzornictwa i projektowania. Zapowiada się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja, dlatego organizator przewidział liczne atrakcje.

HK Living (źródło: materiały prasowe organizatora)

HK Living (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dobre dziś est podsumowaniem osiągnięć mijającego roku 2016 w designie oraz projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Lepsze jutroto natomiast spojrzenie na wzornictwo z czasowym wyprzedzeniem. Będzie okazją do przedstawienia planów na nadchodzący rok i zwiastunem tego, co ma niebawem nastąpić w sferze projektowania. Swoje wykłady już zapowiedzieli znakomici goście, wśród których pojawią się takie nazwiska, jak designer Robert Majkut – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów, założyciel marki Robert Majkut Design, Miłosz Kowalski – członek Małopolskiej Izby Architektów, asystent naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, Anna Grużewska,  zastępca redaktor naczelnej w magazynie „Czas na Wnętrze”, juror w plebiscycie Must Have na najlepiej zaprojektowane polskie produkty podczas Festiwalu Łódź Design i Ula Michalak – blogerka pisząca z pasją o tematyce aranżacji wnętrz, inicjatorka i organizatorka ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, pomysłodawczyni Bloggers Zone. Daniel Welfel – specjalista od nowych technologii opowie o rzeczywistości wirtualnej w projektowaniu wnętrz, a Marcin Zastawnik – specjalista ds. akustyki w ProperSound, doktorant AGH, popularyzator nauk wygłosi prezentację pod tytułem: Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach? Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kałuża, którą usłyszeć można w Radio Kolor i zobaczyć w TVP 2, podczas Pytania na Śniadanie.

OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych firm wnętrzarskich. Skupia się wokół dobrego wzornictwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Wydarzenie to jest już stałym punktem wśród wydarzeń związanych ze światem designu i projektowania wnętrz. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych w branży architektonicznej i wnętrzarskiej. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK!

Carpet Studio (źródło: materiały prasowe organizatora)

Carpet Studio (źródło: materiały prasowe organizatora)

10. Spotkanie OKK! design
16 listopada 2016 roku
ul. Mysia 3 w Warszawie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR