Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jeśli interesujesz się szeroko pojętą kulturą, czytasz, oglądasz, słuchasz, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i ekscytuje Cię możliwość wpływania na kulturalne gusta innych ludzi – zgłoś się do O.pl i razem z nami wspieraj polską kulturę! Poszukujemy osoby do pracy w redakcji w niepełnym wymiarze godzin.

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jak wygląda praca?

Jako redaktor O.pl będziesz współtworzyć dwa serwisy informacyjne portalu – news.o.pl i wydarzenia.o.pl – opiekując się wybranymi działami. Twoim głównym zadaniem będzie śledzenie wydarzeń kulturalnych oraz informowanie o nich naszych czytelników. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi instytucjami kultury z całej Polski, redagowanie tekstów prasowych oraz publikacja danych w Internecie.

Jako reprezentant mediów możesz uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturalnych w całej Polsce. Dodatkowo masz szansę wzbogacić swoje doświadczenie dziennikarskie i krytyczne, przeprowadzając wywiady z ciekawymi osobami ze świata kultury, recenzując i opiniując na łamach Magazynu O.pl.

Jakie są nasze wymagania?

Oczekujemy od Ciebie szerokiej znajomości zagadnień z wybranych dziedzin kultury (przynajmniej jednej z wymienionych: teatr, literatura, muzyka, architektura, design), doskonałej polszczyzny, swobody w operowaniu słowem pisanym, umiejętności redagowania (cudzych) tekstów, podstawowej umiejętności obsługi wybranych programów graficznych i pakietu Office.

Cenimy rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Co oferujemy?

Możliwość rozwijania zainteresowań kulturalnych, szlifowania umiejętności redaktorskich i PR-owych, nawiązania ciekawych znajomości i uczestnictwa w wernisażach wystaw, koncertach, festiwalach. Pracę w zgranej grupie ludzi, którzy kulturą żyją na co dzień. Swobodną, przyjacielską atmosferę pracy w biurze znajdującym się w zabytkowej przestrzeni centrum Krakowa. Dużo herbaty, kawy, ciastek i cztery regały po brzegi wypełnione książkami i czasopismami.

Zasady rekrutacji

Jeśli chcesz z nami pracować, prześlij CV oraz krótki opis swoich zainteresowań kulturalnych na adres: hr@o.pl, w temacie wpisując: Praca/2016/11/Redakcja. Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada 2016 roku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR