• 2016-11-10

Clock Machine we Wrocławiu

Klub muzyczny Stara Piwnica zaprasza 19 listopada na koncert zespołu Clock Machine! Od młodzieńczych lat przejawiali miłość do muzyki. Wszystkiego nauczyli się sami, w domu.

Clock Machine (źródło: materiały prasowe organizatora)

Clock Machine (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zagrali na Przystanku Woodstock i Orange Warsaw Festiwal. Zostali finalistami Empik Make More Music oraz zwycięzcami WOW Music Awards. Zwinęli główne nagrody m.in. na 41 Festiwalu FAMA i Eliminacjach do Przystanku Woodstock. Stale obecni na antenach rozgłośni radiowych.

Po zapoznaniu się ze smakiem nagrywania w profesjonalnym studiu przy debiutanckim albumie Greatest Hits i obejrzeniu wielu filmów biograficznych gwiazd rocka, postanowili nagrać album sami. Dzięki pomocy przyjaciół udało im się skonstruować kopię Abbey Road w Villi Generała Ziętka w Ustroniu.

Miesiąc, który tam spędziliśmy, będzie już zawsze należał do najpiękniejszych w naszym życiu. Uwielbialiśmy się i nienawidziliśmy, ale wyszło z tego 14 utworów. Powstawały w całości tam, nagrywane niekiedy na setkę, za jednym podejściem, czasem z zawiązanymi oczami, po prostu dziejąc się same.

Clock Machine
19 listopada 2016 roku, godz. 19.00
Stara Piwnica we Wrocławiu

Dodaj komentarz