• 2016-11-05

Obrzydliwcy Davida Fostera Wallace’a

5 listopada w Teatrze Dramatycznym będzie można zobaczyć Obrzydliwców Davida Fostera Wallace’a i wziąć udział w spotkaniu z seksuolożką Izabelą Jąderek.

„Obrzydliwcy” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Obrzydliwcy” (źródło: materiały prasowe organizatora)

W kobiecym wieczorze mogą wziąć udział panie, które przyjdą do teatru przynajmniej w trzyosobowej grupie. Wówczas zostaną zaproszone na spotkanie po spektaklu i otrzymają bilety w niższej cenie. Będzie też okazja do rozmowy przy kawie czy herbacie oraz szansa na wylosowanie nagrody.

Bohaterowie sztuki są uzależnieni od seksu, cyniczni, niepozorni, skupieni na sobie i swoich przyjemnościach. Nikt tu nie jest zwyczajny. A raczej: nikt tu nie jest normalny. Spektakl na podstawie powieści kultowego amerykańskiego pisarza Davida Fostera Wallace’a Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi wyreżyserował Marek Kalita.

Każdy z nich ma swoje pięć minut, występują na ciemnej scenie jak w stand-upie. Pomiędzy sesjami tańczą i śpiewają. Dyskutują też o tym, jakiego mężczyzny potrzebuje współczesna kobieta. Na scenie Mariusz Drężek, Sebastian Stankiewicz, Waldemar Barwiński, Henryk Niebudek i Piotr Siwkiewicz.

Po przedstawieniu organizatorzy zapraszają na rozmowę z Izabelą Jąderek – seksuolożką, psychoterapeutką i edukatorką. Izabela Jąderek prowadzi grupy wsparcia, grupy terapeutyczne i treningi interpersonalne, przygotowuje programy z zakresu edukacji seksualnej, jest współautorką badań dotyczących stanu edukacji seksualnej w Polsce. Jako ekspert często gości w programach telewizyjnych i radiowych.

David Foster Wallace | Obrzydliwcy
5 listopada 2016 roku, godz. 19.00
Teatr Dramatyczny w Warszawie

Dodaj komentarz