• 2016-10-29

Całkiem Inny festiwal

Inny festiwal powoli się kończy, ale podczas finału 4 i 6 listopada organizatorzy zapraszają na wybuchową mieszankę teatralno-kabaretową.

„Inny festiwal” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Inny festiwal” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

4 listopada w Scenie Roboczej odbędzie się premiera Justyny Tomczak-Boczko Całe życie w dresach w reżyserii Przemka Prasnowskiego z autorką w roli głównej, a ponadto spektakl rusza w trasę! Aktorzy odwiedzą Czarnków, Gołańcz i Wągrowiec. Wszystkie spektakle będą tłumaczone na język migowy.

Ten spektakl to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką niepełnosprawnego dziecka. Opieka nad synem jest dla autorki spektaklu sztuką życia, w którym poczucie humoru jest niezbędne.

6 listopada w Centrum Kultury Zamek na Scenie Nowej – Rezerwat kabaretu Barbarzyńcy PL ze specjalnym udziałem poetki Jolanty Misiak. Artyści, których spotkacie w Rezerwacie to mieszanka talentów i osobowości. Hiszpański temperament Evy Rufo, literacki pazur Bartosza Żurawieckiego i arabski profil Hacena Sahraoui, aktora znanego z Przepisu na życie. Do obsady należą także tancerz Johnny Popiel i wokalista punkowy Patyczak. Show poprowadzi Duet Two Months Show, czyli Marzec i Kwiecień.

Inny festiwal
Przemek Prasnowski, Całe życie w dresach:  4 listopada 2016 roku, godz. 19.00
Barbarzyńcy PL, Rezerwat: 6 listopada 2016 orku, godz. 16.00
Centrum Kultury Zamek w Pozaniu

Dodaj komentarz